Ürünler

Kurumsal

Onay Set, 1998 yılında Kadir ONARSLAN tarafından kurulup, kendisi Arçelik kökenli olup, kalıp sektöründe 55. Yılını tamamlayarak, 25 yıldır da kendi firmasında kalıp sektörüne hizmet etmektedir.

Onay Set, kalıp sektörüne yan sanayi oluşturarak; beyaz eşya, otomotiv, yedek parça, gıda ve ambalaj, elektrik- elektronik vb. gibi sektörlerde yurtiçi ve yurtdışı kalıp üretimine destek vermektedir.

Yıllardır birlikte çalıştığı profesyonel ekibiyle müşterilerinin istekleri doğrultusunda teknik dataya göre, hassas, kaliteli ve en kısa sürede kalıp seti imalatı yapmaktadır.
Kurumsal | ONAY SET KALIP EKİPMANLARI
Hizmetlerimiz | ONAY SET KALIP EKİPMANLARI

Hizmetlerimiz

Kuruluşu 1998 yılına dayanan, 23 yılı aşan bilgi birikimi ile Türkiye talaşlı imalat sanayine uzun yıllardır hizmet veren Onayset, Türkiye makine pazarının lider markasıdır. Dünyadaki yenilikleri ve gelişen teknolojileri de takip ederek bu doğrultuda Türkiye talaşlı imalat sanayiine CNC satış, servis, teknolojik danışmanlık, finansman, yazılım ve eğitim konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

Büyük bir bölümü mühendis ve teknisyenden oluşan 140’dan fazla çalışanı ve bünyesindeki 40’dan fazla yerli ve yabancı temsilcilikleri ile CNC satışı konusunda da uzmanlaşan Onayset aynı zamanda müşterilerine üretim ve proje danışmanlığı yaparak anahtar teslim özel projeler de yapmaktadır.